Private

Czas leci szybko

1 min min read - June 28, 2008

Czas leci szybko, przemyka między palcami. Ale ja przecież to lubię. Prawda? Czy dam radę ze szkołą? Lubię te poczucie niewiadomej. Postaram się, to na pewno - w końcu trzeba. Wczoraj wybraliśmy się z Szopenem na Wanted. Szczerze polecam, film niebanalny. Następnie wybrałem się do AlterEgo, gdzie natrafiłem bardzo przyjemny performance ekipy Skinny Partini. Wcześniej oczywiście dobry bounce jak zwykle zaserwowała Fru i Lunatic. Nawet znajomych nie brakowało, w przeciwieństwie do Deptaku, który świecił pustkami.

No a przetestowaliśmy nowe talerze no i kminimy dalej co powstanie nam poza Printed Make-up. Mam nadzieję, że szybko się zbierzemy i opracujemy, dobry,rockowy materiał.

Przerzucam wszystko też na OVH. The Planet mi jakoś podpadł. Na razie wrażenia są dobre. Potem wypowiem się na ten temat bliżej.

Next article

Private
OVH

Przeniosłem część stuffu na OVH. Póki co jestem pozytywnie zaskoczony.

read more…

1 min min read - June 29, 2008

Previous article

Private
// TODO: find photo for this blog post

Siedzę właśnie w pizzerii na Dworcu Centralnym w Warszawie. Oczy powoli zamykają mi się, a mój pociąg odjeżdża za niespełna dwie godziny. Szaleńczo wymęczony, psychicznie wypoczęty, muzycznie zadowolony, kondycyjnie wydolny. Warto było tłuc się taki kawał. Billy Talent zagrali naprawdę niesamowity koncert. Choć zadziwiające jak ta masa emo i punk masek rozpłynęła się w tej szarej Warszawie. No właśnie, szok jak szara i bezwyrazowa stała się stolica. Jak mało barwna w porównaniu choćby z moim Szczecinem. Ale wrócimy tutaj niedługo… choć prędzej zawitamy do Wrocławia. Wrzucę jeszcze kilka screenów, a reszta później… jak zgram lepsze photosy od znajomych.

read more…

1 min min read - June 20, 2008